Menu
Košík

Blog - puzzle RSS Feed

martinfalatas 09 jan 0 170
Pre svoje vlastnosti sa aplikuje predovšetkým do fitness centier, športových areálov, chodieb, dielní, ale aj do výstavných hál, obchodov a skladovacích priestorov. Dodávame aj v hrúbkach: 6-50mm aj vo farebných prevedeniach: modrá, zelená, červená, ..
martinfalatas 09 jan 0 132
Predovšetkým pre zimné štadióny. Táto gumová granulátová podlaha so zvýšenou odolnosťou je podlahou v puzzle prevedení, ktorá sa ľahko inštaluje /bez lepenia o podklad ich jednoducho spojíte k sebe/ aj udržuje. Pre svoje vlastnosti sa aplikuje predov..
martinfalatas 09 jan 0 116
Podlahové PVC dielce od výrobcu BERGO sú cenovo výhodným povrchom na terasy a k bazénom. Ich veľkým benefitom je, ze podlaha nepodlieha mrazom to znamena praskaniu, droleniu. Ich perforácia zabezpečí, že voda, alebo tekutiny neostávajú na povrchu a t..
martinfalatas 09 jan 0 1299
Hľadáte tú správnu podlahu do garáže alebo vašej dielne? Pri výbere je potrebné zamyslieť sa nad záťažou danej plochy a rovnako nad možnosťou úniku oleja, paliva či iných prevádzkových kvapalín.  Garážové podlahy v rodinných domoch Podlaha do..
martinfalatas 09 jan 0 112
Táto gumová granulátová podlaha so zvýšenou odolnosťou je podlahou v puzzle prevedení, ktorá je bezkonkurenčne najlacnejším riešením pre zimné štadióny s dlhou životnosťou. Nakoľko nieje potrebné ju o podklad lepiť, podklad nieje potrebné nivelizovať..
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)