Menu
Košík

Showroom

Vitajte na našej stránke, ktorá prezentuje vysokoodolné záťažové PVC, VINYLOVÉ, GRANULÁTOVÉ, RECYKLÁTOVÉ a GUMOVÉ podlahy pre použitie v priemysle, servisoch, komerčných priestoroch, kanceláriách, skladoch, zdravotníctve, športe, ...

Ponúkame najširší sortiment odolných pvc a kaučukových podláh v hrúbkách 4 až 60mm určených pre priestory a miestnosti, ktoré sú vystavené vyššej záťaži a musia spĺňať náročné technické kritériá. Naše podlahy boli veľakrát jediným možným riešením a zodpovedali náročným požiadavkám našich klientov. Všetky naše výrobky sú vyrábané v rámci EU.

Najpredávanejšie typy máme väčšinou vždy skladom v našom sklade na Vajnorskej ulici v Bratislave. Ponúkame vám výhodnú dokládkovú prepravu alebo osobný odber z nášho skladu.

Radi Vás privítame v našom SHOWROOM-e, kde Vám odprezentujeme široký sortiment dodávaných typov podláh. Náš showroom nájdete na adrese: ODOLNÉ PODLAHY, Na pažiti č.4E, Svätý Jur, okres Pezinok. Prosím, kontaktujte nás a dohodnite si s nami termín Vašej návštevy. Bezplatné parkovanie priamo pred vstupom do budovy.

Sme pripravení pomocť Vám pri výbere a odporúčaní najvhodnejšieho typu podlahy pre vaše účely. Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli komplexné poradenstvo. Môžete nás kontaktovať telefonicky (+421) 0908 727 405 alebo emailom: obchod@odolnepodlahy.sk